Greek English Turkish

Andronicos

Andronicos Kampanya logosu

Kampanya logosu

Yapay Zeka (AI) Uzmanı. Teknoloji Uzmanı. Girişimci. Felsefeci. Fütürist. Aktivist. Hicivci. Yemek sonrası konuşmacı. Kıbrıs Cumhuriyeti 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 2024 Avrupa Parlamentosu Seçimi Bağımsız Adayı

Oyunuzu 9 Haziran 2024'te 'Andronicos'a Verin - Sesiniz Önemli!

Ben Andronikos, Avrupa Parlamentosu için bağımsız adayınızım. Teknoloji ve iş dünyasındaki kırk yılı aşkın deneyimimle, dürüstlük, yenilikçilik ve kapsayıcılık yoluyla hem Kıbrıs'ı hem de Avrupa'yı savunmaya kendimi adadım. Kariyerim boyunca anlamlı değişimin dinlemek, anlamak ve toplumumuzdaki herkesin yararı için kararlı bir şekilde hareket etmekle başladığını öğrendim. 2023'teki başkanlık kampanyamdaki siyasi fikirlerin birçoğunun kabul gördüğünü ve benimsendiğini paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Kazanma şansım olmasa da, sesimi duyurmak ve bir etki yaratmak gerçek zaferdi. Hala 20 TV ve radyo röportajımın bağlantılarını bulabilir ve İngilizce ve Yunanca başkanlık manifestoma erişebilirsiniz.

Son 12 ay içinde hükümetin en üst kademelerinde değişimin savunuculuğunu yaptım. Ve bu tavsiyelerden bazıları kabul ediliyor.

Eğer 30 dakikanız varsa manifestonun tamamını okuyun:

Desteğinizle, mevcut 6 MEP koltuğundan birini elde etmeyi umuyorum. Güveniniz için teşekkür ederim!

Andronicos Zervides
AP Milletvekili Adayı, Kıbrıs

Başkanlık Kampanyası Manifestom 2023'ü okuyun (Yunanca (PDF) ve İngilizce (PDF) )

Güncellenmiş biyografim 2024

Macerayı Facebook'ta TAKİP EDİN (Follow)

Andronicos YouTube

(İngilizce orijinalinden Türkçe makine çevirisidir)